Drużyna U18 Akademii Lechii Gdańsk na dobrej drodze do powrotu do CLJ

Przed rozpoczęciem rozgrywek w Wojewódzkiej Lidze Juniorów trener drużyny U18 Akademii Lechii Gdańsk, Grzegorz Grzegorczyk postawił przed zespołem jasny cel (https://lechia.pl/druzyna-u18-akademii-lechii-gdansk-wrocic-do-clj/). To powrót do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów (CLJ).

Pierwszy etap tego planu został właśnie zrealizowany. Po wygranej w ubiegły weekend z Radunią w Stężycy 1-0 Biało-Zieloni zapewnili sobie miejsce w najlepszej dwójce rozgrywek wojewódzkich w grupie. Tym samym powalczą w barażowym dwumeczu o miejsce na wiosnę w rozgrywkach makroregionalnych.  W nich brać udział będą po dwa najlepsze zespoły z województw kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Z rywalizacji między tymi drużynami jedna uzyska awans do Centralnej Ligi Juniorów.

Drużyna trenerów Grzegorza Grzegorczyka oraz Mateusza Bucholca w dziewięciu dotychczasowych meczach w lidze wojewódzkiej, osiem razy wygrała i raz zremisowała. Stosunek bramek: 52:4.

Najbardziej zacięte mecze to remis 1-1 z Bałtykiem Gdynia u siebie i wspomniana wygrana na wyjeździe z Radunią Stężyca. Pozostałe spotkania skończyły się wysokimi lub bardzo wysokimi wygranymi Biało-Zielonych.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi