#WRACAMY #WEAREBACK

Trenerzy Akademii Lechii Gdańsk szkolą się we współpracy z AWFiS

W połowie września bieżącego roku informowaliśmy o zawarciu umowy o współpracy między Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego i Lechią Gdańsk. To krok ze wszech miar logiczny – największy klub sportowy województwa jest wręcz „skazany” na największą uczelnię sportową na północy naszego kraju.

Współpraca ma być długofalowa, ale pierwsze owoce widać już teraz. Z początkiem roku akademickiego naukę na oliwskiej uczelni podjęły trzy zawodniczki kobiecej drużyny Lechii Gdańsk . Do  Julii Witczak i Weroniki Łobockiej dołączyła Monika Formella.

Kolejny miesiąc przyniósł kolejne wspólne przedsięwzięcie. Trenerzy Akademii Lechii Gdańsk biorą udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Metodycznej poświęconej kwestiom identyfikowania, kształtowania i kierowania osobami uzdolnionymi sportowo, ze szczególnym uwzględnieniem piłki nożnej.

Konferencja odbywa się w AWFiS w Gdańsku w dniach 19-21 listopada 2021 roku.

Założeniem konferencji jest stworzenie wieloaspektowej platformy prezentacji najnowszych wyników prac naukowych i doświadczeń metodycznych realizowanych w krajowych i zagranicznych ośrodkach akademickich oraz klubach sportowych. Spotkanie ma być także swoistą agorą wymiany wiedzy i doświadczeń między przedstawicielami nauki i praktyki sportu – badaczy, menagerów i trenerów sportowych.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje aspekty społeczno- psychologiczne, biologiczne, fizjologiczne oraz techniczno-taktyczne związane z poszukiwaniem, odkrywaniem i prowadzeniem osób uzdolnionych sportowo w kierunku gier sportowych,  w szczególności do gry w piłkę nożną.

 

 

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi